HAPPY JUDOKAS :)

Facebook

Igrzyska Olimpijskie

Igrzyska Olimpijskie
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Moskwa, ZSRR 1980 Henryk Pielesiak udział
Montreal, Kanada 1976 Leszek Borkowski udział
Montreal, Kanada 1976 Ryszard Pasiewicz udział
Melbourne, Australia 1956 Zbigniew Piórkowski udział

Mistrzostwa Świata Seniorek i Seniorów

Mistrzostwa Świata Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Hawana, Kuba 1974 Leszek Borkowski udział

Mistrzostwa Świata Juniorów

Mistrzostwa Świata Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Yokohama, Japonia 1979 Jerzy Kaczmarek

Mistrzostwa Europy Juniorów

Mistrzostwa Europy Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Rimini, Włochy 1980 Jerzy Kaczmarek udział

Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów

Mistrzostwa Polski Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Kielce 1988 Henryk Pielesiak
Kraków 1987 Jacek Olejniczak
Gdańsk 1986 Maciej Cieciera
Gdańsk 1986 Jerzy Kaczmarek
Słupsk 1984 Henryk Pielesiak
Słupsk 1984 Jacek Olejniczak
Słupsk 1984 Sławomir Kaczmarek
Warszawa 1983 Sławomir Kaczmarek
Warszawa 1983 Jan Wnęk
Poznań 1982 Sławomir Kaczmarek
Poznań 1982 Bogusław Pietrzykowski
Poznań 1982 Krzysztof Golański
Zabrze 1981 Henryk Pielesiak
Zabrze 1981 Władysław Pilecki
Zabrze 1981 Leszek Borkowski
Zabrze 1981 Z. Jańczak
Zabrze 1981 Jerzy Kaczmarek
Zabrze 1981 Andrzej Krysiak
Zabrze 1981 Bogusław Pietrzykowski
Gdańsk 1980 Henryk Pielesiak
Gdańsk 1980 Andrzej Krysiak
Gdańsk 1980 Leszek Borkowski
Gdańsk 1980 Paweł Kubis
Gdańsk 1980 Andrzej Leski
Łódź 1979 Leszek Borkowski
Łódź 1979 Henryk Pielesiak
Łódź 1979 Jan Olejnik
Łódź 1979 Władysław Pilecki
Łódź 1979 Z. Jańczak
Łódź 1979 Andrzej Krysiak
Łódź 1979 Mieczysław Leśniak
Łódź 1979 Bogusław Pietrzykowski
Kraków 1978 Leszek Borkowski
Kraków 1978 Henryk Pielesiak
Kraków 1978 Andrzej Krysiak
Kraków 1978 Ryszard Pasiewicz
Sosnowiec 1977 Leszek Borkowski
Sosnowiec 1977 Henryk Pielesiak
Poznań 1976 Leszek Borkowski
Poznań 1976 Ryszard Pasiewicz
Poznań 1976 Henryk Pielesiak
Wrocław 1975 Leszek Borkowski
Gdańsk 1974 Leszek Borkowski
Łódź 1973 Leszek Borkowski
Kraków 1972 Andrzej Miara
Katowice 1971 J. Filipiak
Opole 1970 Kania
Opole 1970 Tadeusz Kubacki
Mielec 1969 J. Kardas
Mielec 1969 Tadeusz Kubacki
Mielec 1969 Krzysztof Rynkiewicz
Mielec 1969 Maciej Stańczykowski
Poznań 1968 Maciej Stańczykowski
Łódź 1967 Tadeusz Kubacki
Łódź 1967 Janusz Grzegorzewski
Łódź 1967 Krzysztof Rynkiewicz
Wrocław 1966 Bogdan Misiak
Wrocław 1966 Janusz Grzegorzewski
Wrocław 1966 J. Kaczorowski
Wrocław 1966 Tadeusz Kubacki
Wrocław 1966 Bogdan Radzikowski
Wrocław 1966 Maciej Stańczykowski
Kraków 1965 Bogdan Radzikowski
Bydgoszcz 1964 Tadeusz Kubacki
Bydgoszcz 1964 Zdzisław Józefowicz
Bydgoszcz 1964 Bogdan Misiak
Bydgoszcz 1964 Z. Kielich
Warszawa 1963 Zdzisław Józefowicz
Warszawa 1963 Z. Kielich
Warszawa 1963 T Sęk
Rzeszów 1962 Tadeusz Kubacki
Wrocław 1961 Zdzisław Józefowicz
Wrocław 1961 Tadeusz Kubacki
Warszawa 1960 Zdzisław Józefowicz
Łódź 1958 Tadeusz Rozpierski
Łódź 1958 J. Mozolewski
Gdańsk 1957 Tadeusz Rozpierski
Gdańsk 1957 Zygmunt Konarzewski
Wrocław 1956 Jerzy Debisz
Kraków 1955 Zbigniew Piórkowski

 
 
 
 

Biuro Klubu

90-436 Łódź, al. Kościuszki 73/75
tel. 042 636-90-50
fax. 042 637-14-30
kontakt@gwardiajudo.pl
biuro@gwardiajudo.pl
ZAPRASZAMY
pn-pt: 9:00 - 16:00

Dane Klubu

Nr konta: 28 1240 3031 1111 0000 3426 6834
Bank Pekao S.A. VI Oddział w Łodzi

Klub Sportowy "Gwardia" Łódź ma status
Organizacji Pożytku Publicznego
KRS: 0000378256 NIP 725-10-40-905

Miejsca treningów

sala KS Gwardia Łódź, al. Kościuszki 73/75
SP ZNP, ul. Karola Bohdanowicza 4
SP nr 109 w Łodzi, ul. Pryncypalna 74
SP nr 153 w Łodzi, ul. Obrońców Westerplatte 28