HAPPY JUDOKAS :)

Facebook

W niedzielę 21 października br. w Warszawie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików, najważniejsze zawody dla tej grupy wiekowej. Tylko troje naszych reprezentantów stanęło na wysokości zadania zdobywając miejsca na podium: Agata Kaźmierczak i Mateusz Woch zajęli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wagowych a Marcin Szczepaniak był drugi. Gratulacje!
Pozostali nasi reprezentanci muszą wziąć się do bardziej intensywnej pracy na zajęciach treningowych aby móc sprostać postawionym zadaniom. Szkoda również, że tak mała liczba naszych judoków wzięła udział w tych bardzo ważnych mistrzostwach.

Czytaj dalej...

W sobotę 19 maja w Dzierżynski/k Moskwy odbył się IX International Judo Tournament Dzieci I Młodzików. Nasza zawodniczka, Agata Kaźmierczak zdobyła w zawodach brązowy medal. W zawodach uczestniczyło 350 zawodników i zawodniczek z Bułgarii, Kazachstanu, Łotwy, Białorusi, Ukrainy, Polski oraz Rosji.