HAPPY JUDOKAS :)

Facebook

W sobotę 26 października 2008r. we Wrocławiu odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów Młodszych U-16. W zawodach wystartowała nasza drużyna juniorów. W mistrzostwach łącznie wzięło udział 11 drużyn męskich. Nasi Juniorzy po bardzo dobrych walkach zdobyli brązowy medal wygrywając trzy mecze. Rezultaty poszczególnych spotkań:

z Jordanem Kraków - 7-1 (75-13)
z MKS "Juvenią" I Wrocław - 2-6 (25-48)
z MKS "Juvenią" III Wrocław - 8-1 (80-10)
i o brązowy medal z MKS "Juvenią" II Wrocław - 6-2 (57-20)

Gratulacje!

Czytaj dalej...

W sobotę 18 października br. w Warszawie odbyły się Eliminacje Regionu II do Pucharu Polski - OTK Juniorek i Juniorów Młodszych. Nasi reprezentanci wywalczyli zaledwie trzy kwalifikacje do zawodów finałowych.
Gratulacje dla finalistów Pucharu Polski!

W sobotę i niedzielę 4/5 października br. w Łodzi odbył się Puchar Polski - Juniorek i Juniorów Młodszych U-16. Nasi reprezentanci wywalczyli jedynie jeden medal brązowy oraz jedno piąte i jedno siódme miejsce. Na podium znalazł w kat. +90kg znalazł się Maciej Dziki, który zajął III-miejsce. Należy dodać, że miejsce medalowe Maćka to bardzo duży sukces tego zawodnika, gdyż na poważnie zajmuje się judo dopiero od roku. Na pozycji piątej uplasował się Michał Piotrkowski a na siódmej Janek Brot. Gratulacje!