HAPPY JUDOKAS :)

Facebook

W 4th TROFEO TOPOLINO JUDO E LOTTA w Turynie wystartowała siedmioosobowa reprezentacja ŁPKS "GWARDIA". Nasi zawodnicy zdobyli jeden złoty i dwa brązowe medale. Gratulujemy!

Czytaj dalej...

Opromienieni sukcesami we Włoszech młodzicy i młodziczki "Gwardii" nie zwalniają tempa i zdobywają kolejne krążki. Kolejnym sprawdzianem formy naszych młodych judoków był silnie obsadzony Międzynarodowy Turniej z Okazji Święta Niepodlełości o Puchar "Liberty", który już poraz 11 został zorganizowany przez "Czarnych" z Bytomia. Na śląskich tatami triumfowała Beata Wichan (63kg), złoty medal zawisł również na szyi Marcina Szczepaniaka w najcięższej kategorii wagowej (+81kg). Poraz kolejny wysoką formę zaprezentował Szymek Kleszcz (46kg), który udowodnił, że w tej kategorii wagowej jest faworytem w kraju. Za podium uplasowali się Tomek Lota - V miejsce (66kg) i Bartek Gruszczyński - VII miejsce (46kg). Gratulacje!

Z okazji 35-lecia istnienia klubu MKS "Zryw" Łowicz rozegrany został Łowicki Turniej Dzieci w Judo. Najmłodsi zawodnicy "Gwardii" przywieźli z tych zawodów dwa medale: złoty wywalczyła Patrycja Skupień (68kg) a brązowy zdobył Artur Kaźmierczak (46kg), natomiast Mateusz Kubiak (50kg) zajął V miejsce. Gratulacje!