HAPPY JUDOKAS :)

Facebook

Bardzo dobry występ naszych judoków, którzy w turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów zdobyli srebrny i brązowy medal oraz piąte miejsce. Jak zawsze w trójce odliczyli się w kat. +100kg. Bartek Anderwald i Piotrek Deka tuż za podium na piątej pozycji uplasował się w kat. 66kg Borys Birkowski. Bardzo dobry występ naszych judoków, którzy w turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów zdobyli srebrny i brązowy medal oraz piąte miejsce. Jak zawsze w trójce odliczyli się w kat. +100kg. Bartek Anderwald i Piotrek Deka tuż za podium na piątej pozycji uplasował się w kat. 66kg Borys Birkowski. Gratulacje!

Czytaj dalej...

W drugim dniu 52 Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorek i Seniorów kolejny bardzo dobry występ naszych judoków. Borys Birkowski zajął piąte a Rafał Końca siódme miejsce. W pojedynku o medal brązowy w kat. 66kg Borys przegrał z utytułowanym zawodnikiem z GKS Czarni Bytom Pawłem Zagrodnikiem. Należy dodać, że obaj nasi zawodnicy to jeszcze juniorzy, którzy w przyszłym roku również będą rywalizowali w tej grupie wiekowej. Gratulacje!

Bardzo dobry występ naszych judoków, którzy w trzecim turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów zdobyli cztery medale oraz piąte m-ce. Srebrne medale zdobyli w kat. +100kg. Piotrek Deka i Agata Szewczyk w kat. +78kg. Na trzecich pozycjach uplasowali się Maria Anderwald kat. 63kg oraz Wojtek Waliszek w kat. 60kg. Tuż za podium na piątej pozycji znalazła się Marta Rózga.