HAPPY JUDOKAS :)

Facebook

Bardzo dobry występ judoków KS 'Gwardia' w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Mężczyzn do lat 23, które odbyły się w dniach 16-17.10.2010r. w Luboniu k/Poznania. W mistrzostwach wystartowało czworo naszych reprezentantów. Dwaj z nich Borys Birkowski (kat. 73kg) i Bartek Anderwald (kat. +100kg) wywalczyli medale brązowe.
Gratulacje!

Czytaj dalej...

Bartłomiej Anderwald, Mistrzem Otwartych Młodzieżowych Mistrzostw Polski, U-23.

Znakomity występ judoków KS "Gwardia" w I Otwartych Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, U-23. Nasi reprezentanci w tych mistrzostwach wywalczyli dwa medale oraz dwa tuż za podium piąte miejsca. O medale rywalizowało 156 judoczek i judoków z ponad 25 klubów polskich oraz Litwy i Szwecji. Bardzo dobrze w tej rywalizacji zaprezentowali się judocy Gwardii zdobywając dwa medale: Bartłomiej Anderwald (+100kg) zdobył złoty medal. W drodze do złotego medalu stoczył 4 zwycięskie walki. Na bardzo duże słowa uznania zasługuje, Rafa Końca (66kg) nasz brązowy medalista oraz Michał Piotrkowski (60kg), który zajął piąte miejsce. Obaj nasi zawodnicy przeszli skomplikowane zabiegi rekonstrukcji wiązadeł krzyżowych stawu kolanowego. Jest to ich wspaniały powrót do sportu wyczynowego. Na piątej pozycji zakończył udział w mistrzostwach Borys Birkowski, którego stać również na zdobywanie medali i mamy nadzieję, że ubiegłoroczny reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy w drugiej połowie roku zdobędzie medale, na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, Mistrzostwach Polski Seniorów czego jemu oraz wszystkim naszym reprezentantom bardzo życzy.

Gratulacje dla medalistów i zdobywców piątych miejsc!