HAPPY JUDOKAS :)

Facebook

Nasi medaliści


Igrzyska Olimpijskie
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Moskwa, ZSRR 1980 Henryk Pielesiak udział
Montreal, Kanada 1976 Leszek Borkowski udział
Montreal, Kanada 1976 Ryszard Pasiewicz udział
Melbourne, Australia 1956 Zbigniew Piórkowski udział


Mistrzostwa Świata Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Hawana, Kuba 1974 Leszek Borkowski udział


Mistrzostwa Świata Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Yokohama, Japonia 1979 Jerzy Kaczmarek


Mistrzostwa Europy Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Turyn, Włochy 1987 Jacek Olejniczak udział
Budapeszt, Węgry 1985 Jacek Olejniczak udział
Warna, Bułgaria 1983 Sławomir Kaczmarek udział
Tampere, Finlandia 1981 Jerzy Kaczmarek udział
Kolonia, RFN 1979 Henryk Pielesiak udział
Kolonia, RFN 1979 Władysław Pilecki udział
Belgrad, Jugosławia 1961 Zdzisław Józefowicz
Berlin Zach. NRF 1955 Zbigniew Piórkowski udział


Mistrzostwa Europy Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Rimini, Włochy 1980 Jerzy Kaczmarek udział


Mistrzostwa Polski Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Kielce 1988 Henryk Pielesiak
Kraków 1987 Jacek Olejniczak
Gdańsk 1986 Maciej Cieciera
Gdańsk 1986 Jerzy Kaczmarek
Słupsk 1984 Henryk Pielesiak
Słupsk 1984 Jacek Olejniczak
Słupsk 1984 Sławomir Kaczmarek
Warszawa 1983 Sławomir Kaczmarek
Warszawa 1983 Jan Wnęk
Poznań 1982 Sławomir Kaczmarek
Poznań 1982 Bogusław Pietrzykowski
Poznań 1982 Krzysztof Golański
Zabrze 1981 Henryk Pielesiak
Zabrze 1981 Władysław Pilecki
Zabrze 1981 Leszek Borkowski
Zabrze 1981 Z. Jańczak
Zabrze 1981 Jerzy Kaczmarek
Zabrze 1981 Andrzej Krysiak
Zabrze 1981 Bogusław Pietrzykowski
Gdańsk 1980 Henryk Pielesiak
Gdańsk 1980 Andrzej Krysiak
Gdańsk 1980 Leszek Borkowski
Gdańsk 1980 Paweł Kubis
Gdańsk 1980 Andrzej Leski
Łódź 1979 Leszek Borkowski
Łódź 1979 Henryk Pielesiak
Łódź 1979 Jan Olejnik
Łódź 1979 Władysław Pilecki
Łódź 1979 Z. Jańczak
Łódź 1979 Andrzej Krysiak
Łódź 1979 Mieczysław Leśniak
Łódź 1979 Bogusław Pietrzykowski
Kraków 1978 Leszek Borkowski
Kraków 1978 Henryk Pielesiak
Kraków 1978 Andrzej Krysiak
Kraków 1978 Ryszard Pasiewicz
Sosnowiec 1977 Leszek Borkowski
Sosnowiec 1977 Henryk Pielesiak
Poznań 1976 Leszek Borkowski
Poznań 1976 Ryszard Pasiewicz
Poznań 1976 Henryk Pielesiak
Wrocław 1975 Leszek Borkowski
Gdańsk 1974 Leszek Borkowski
Łódź 1973 Leszek Borkowski
Kraków 1972 Andrzej Miara
Katowice 1971 J. Filipiak
Opole 1970 Kania
Opole 1970 Tadeusz Kubacki
Mielec 1969 J. Kardas
Mielec 1969 Tadeusz Kubacki
Mielec 1969 Krzysztof Rynkiewicz
Mielec 1969 Maciej Stańczykowski
Poznań 1968 Maciej Stańczykowski
Łódź 1967 Tadeusz Kubacki
Łódź 1967 Janusz Grzegorzewski
Łódź 1967 Krzysztof Rynkiewicz
Wrocław 1966 Bogdan Misiak
Wrocław 1966 Janusz Grzegorzewski
Wrocław 1966 J. Kaczorowski
Wrocław 1966 Tadeusz Kubacki
Wrocław 1966 Bogdan Radzikowski
Wrocław 1966 Maciej Stańczykowski
Kraków 1965 Bogdan Radzikowski
Bydgoszcz 1964 Tadeusz Kubacki
Bydgoszcz 1964 Zdzisław Józefowicz
Bydgoszcz 1964 Bogdan Misiak
Bydgoszcz 1964 Z. Kielich
Warszawa 1963 Zdzisław Józefowicz
Warszawa 1963 Z. Kielich
Warszawa 1963 T Sęk
Rzeszów 1962 Tadeusz Kubacki
Wrocław 1961 Zdzisław Józefowicz
Wrocław 1961 Tadeusz Kubacki
Warszawa 1960 Zdzisław Józefowicz
Łódź 1958 Tadeusz Rozpierski
Łódź 1958 J. Mozolewski
Gdańsk 1957 Tadeusz Rozpierski
Gdańsk 1957 Zygmunt Konarzewski
Wrocław 1956 Jerzy Debisz
Kraków 1955 Zbigniew Piórkowski


Mistrzostwa Polski Młodzieży
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Karczew 2013 Anna Andrzejewska
Grudziądz 2012 Anna Andrzejewska
Słupsk 1988 Mariusz Dziembowski
Konin 1987 Andrzej Nowak
Szczecin 1985 Henryk Paczkowski
Toruń 1983 Jacek Olejniczak
Zamość 1982 Jacek Olejniczak
Koszalin 1981 Grzegorz Szymczak
Koszalin 1981 Mirosław Olejnik
Włocławek 1980 Krzysztof Golański
Włocławek 1980 Jerzy Kaczmarek
Włocławek 1980 Zbigniew Ratajczyk
Chojnice 1979 Janusz Maciaszczyk
Dębica 1978 Bogusław Pietrzykowski
Dębica 1978 Paweł Kubis
Dębica 1978 Andrzej Leski
Dębica 1978 Mieczysław Leśniak
Dębica 1978 Zbigniew Polakowski
Słupsk 1977 Bogusław Pietrzykowski
Gorlice 1976 Krzysztof Cichosz
Gorlice 1976 Z. Jańczak
Gorlice 1976 Czesław Jagiełło


Mistrzostwa Polski Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Wieliczka 2012 Julia Radys
Malbork 1987 Mariusz Dziembowski
Kluczbork 1986 Andrzej Nowak
Wrocław 1983 Henryk Paczkowski
Wrocław 1983 Mirosław Florczak
Dębica 1982 Mirosław Florczak
Dębica 1982 Włodzimierz Łuczak
Świdnik 1981 Marek Horodecki
Świdnik 1981 Jacek Olejniczak
Świdnik 1981 Andrzej Pietrzak
Świdnik 1981 Wiktor Pytliński
Częstochowa 1980 Włodzimierz Bartnicki
Częstochowa 1980 Wiktor Pytliński
Szczecin 1978 Jerzy Kaczmarek
Łódź 1977 Andrzej Leski
Łódź 1977 Paweł Kubis
Ełk 1975 Raczkowski
Kędzierzyn 1974 Krzysztof Cichosz
Kędzierzyn 1974 J. Olejnik
Nowa Huta 1973 Ryszard Pasiewicz
Nowa Huta 1973 Urbański
Lublin 1970 Leszek Borkowski
Wrocław 1969 Olkowicz
Katowice 1968 Kania
Włocławek 1967 Kania
Kalisz 1964 Alojzy Flaszman
Lublin 1963 Alojzy Flaszman
Lublin 1963 Krzysztof Rynkiewicz
Cetniewo 1962 Stańczykowski
Nowa Huta 1957 Zdzisław Józefowicz
Szczecin 1956 Tadeusz Kubacki
Katowice 1955 Tadeusz Kubacki
Białystok 1953 Stanisław Ambroziewicz
Olsztyn 1952 Milczarek

 
 
 
 

Biuro Klubu

90-436 Łódź, al. Kościuszki 73/75
tel. 042 636-90-50
fax. 042 637-14-30
kontakt@gwardiajudo.pl
biuro@gwardiajudo.pl
ZAPRASZAMY
pn-pt: 9:00 - 16:00

Dane Klubu

Nr konta: 28 1240 3031 1111 0000 3426 6834
Bank Pekao S.A. VI Oddział w Łodzi

Klub Sportowy "Gwardia" Łódź ma status
Organizacji Pożytku Publicznego
KRS: 0000378256 NIP 725-10-40-905

Miejsca treningów

sala KS Gwardia Łódź, al. Kościuszki 73/75
SP nr 109 w Łodzi, ul. Pryncypalna 74
SP nr 153 w Łodzi, ul. Obr. Westerplatte 28
SP nr 169 w Łodzi, ul. Napoleońska 7

SP nr 36 w Łodzi, ul. Więckowskiego 35