HAPPY JUDOKAS :)

Facebook


Mistrzostwa Świata Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Budapeszt, Węgry 2017 Aleksander Beta udział
Astana, Kazachstan 2015 Aleksander Beta udział
Belgrad, Jugosławia 1989 Jerzy Banaszczyk udział


Mistrzostwa Europy Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Baku, Azerbejdżan 2015 Aleksander Beta udział


Drużynowe Mistrzostwa Europy Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Kazań, Rosja 2016 Aleksander Beta


Mistrzostwa Świata Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Agadir, Maroko 2010 Aleksander Beta udział
Dominikna, Santo Domingo 2006 Bartłomiej Anderwald udział


Młodzieżowe Mistrzostwa Europy
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Samokov Bułgaria 2013 Aleksander Beta udział
Rosja 2011 Marta Rózga udział
Antalaya, Turcja 2009 Piotr Deka V
Zagrzeb Chorwacja 2008 Piotr Deka VII


Mistrzostwa Europy Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Yerewan, Armenia 2009 Borys Birkowski udział
Czechy, Praga 2007 Bartłomiej Anderwald udział
Chorwacja, Zagrzeb 2005 Piotr Deka VII
Turcja, Ankara 1990 Piotr Beczkowski VII


Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Malta, LaValetta 2007 Marta Rózga udział
Malta, LaValetta 2007 Maria Anderwald
Węgry, Miszkloc 2006 Maria Anderwald udział
Węgry, Miszkloc 2006 Marta Rózga udział


Światowe Igrzyska Młodzieży
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Rosja, Moskwa 1998 Jarosław Ciemieniewski udział


Europejskie Igrzyska Młodzieży
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Serbia, Belgrad 2007 Aleksander Beta udział
Serbia, Belgrad 2007 Maria Anderwald VII
Portugalia, Lizbona 1997 Jarosław Ciemieniewski udział


 

Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieży
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Kazań, Rosja 2016 Aleksander Beta
Jarocin 2009 Bartłomiej Anderwald
Jarocin 2009 Aleksander Beta
Jarocin 2009 Daniel Bielecki
Jarocin 2009 Borys Birkowski
Jarocin 2009 Piotr Deka
Jarocin 2009 Rafał Końca
Jarocin 2009 Piotr Olczak-Żeleński
Jarocin 2009 Damian Popiel


Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Kąty Wrocławskie 2017 Patrycja Skupień
Wrocław 2007 Bartłomiej Anderwald
Wrocław 2007 Aleksander Beta
Wrocław 2007 Borys Birkowski
Wrocław 2007 Rafał Końca
Wrocław 2007 Damian Popiel
Wrocław 2007 Wojciech Waliszek


Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Wrocław 2008 Daniel Bielecki
Wrocław 2008 Jan Brot
Wrocław 2008 Maciej Dziki
Wrocław 2008 Szymon Kleszcz
Wrocław 2008 Michał Piotrkowski
Wrocław 2008 Damian Pipczyński
Wrocław 2008 Jakub Poniecki
Wrocław 2008 Damian Popiel
Wrocław 2008 Mateusz Woch
Bytom 2004 Bartłomiej Anderwald
Bytom 2004 Aleksander Beta
Bytom 2004 Borys Birkowski
Bytom 2004 Damian Dominiak
Bytom 2004 Maciej Kaps
Bytom 2004 Bartłomiej Karczewski
Bytom 2004 Łukasz Kopera
Bytom 2004 Wojciech Waliszek


Mistrzostwa Polski Seniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Katowice 2016 Aleksander Beta
Białystok 2016 Martyna Kaźmierczak
Białystok 2016 Piotr Olczak-Żeleński
Bytom 2015 Martyna Kaźmierczak
Katowice 2014 Aleksander Beta
Katowice 2014 Marta Rózga
Gdańsk 2013 Marta Rózga
Luboń 2012 Aleksander Beta
Luboń 2012 Marta Rózga
Opole 2011 Marta Rózga
Opole 2009 Damian Popiel
Bielsko-Biała 2008 Bartłomiej Anderwald
Warszawa 2004 Jarosław Ciemieniewski
Warszawa 1993 Jerzy Banaszczyk
Bielsko-Biała 1990 Jerzy Banaszczyk
Koszalin 1987 Jerzy Banaszczyk
Koszalin 1987 Adam Szyszczyński


Mistrzostwa Polski Młodzieży
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Piła 2018 Patrycja Skupień
Kąty Wrocławskie 2017 Patrycja Skupień
Mosina k/ Poznania 2016 Martyna Kaźmierczak
Rzeszów 2014 Damian Popiel
Kąty Wrocławskie 2013 Marta Rózga
Kąty Wrocławskie 2013 Aleksander Beta
Kąty Wrocławskie 2013 Piotr Olczak-Żeleński
Opole 2012 Borys Birkowski
Opole 2012 Piotr Olczak-Żeleński
Opole 2012 Aleksander Beta
Opole 2012 Marta Rózga
Opole 2012 Agata Szewczyk
Mława 2011 Aleksander Beta
Mława 2011 Marta Rózga
Mława 2011 Agata Szewczyk
Luboń k/Poznania 2010 Bartłomiej Anderwald
Luboń k/Poznania 2010 Borys Birkowski
Wrocław 2009 Bartłomiej Anderwald
Wrocław 2009 Piotr Deka
Wrocław 2008 Piotr Deka
Wrocław 2008 Bartłomiej Anderwald
Opole 2007 Piotr Deka
Wrocław 2006 Renata Czepułkowska
Gdańsk 2005 Michał Antoniak
Łowicz 2003 Jarosław Ciemieniewski
Poznań 2002 Jarosław Ciemieniewski
Łowicz 1992 Piotr Beczkowski
Łowicz 1992 Sławomir Patuszczyk
Łowicz 1992 Andrzej Krajewski
Grudziądz 1990 Piotr Beczkowski


Mistrzostwa Polski Juniorów
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Warszawa 2021 Danylo Kulinych
Warszawa 2021 Ivan Terekhov
Kąty Wrocławskie 2020 Ivan Terekhov
Poznań 2019 Patryk Leśniak
Kąty Wrocławskie 2016 Patrycja Skupień
Jastrzębie Zdrój 2015 Patrycja Skupień
Kielce 2014 Martyna Kaźmierczak
Kielce 2014 Patrycja Skupień
Kąty Wrocławskie 2011 Piotr Olczak-Żeleński
Kąty Wrocławskie 2011 Daniel Bielecki
Wrocław 2010 Maria Anderwald
Wrocław 2010 Aleksander Beta
Wrocław 2010 Marta Rózga
Opole 2009 Aleksander Beta
Opole 2009 Michał Piotrkowski
Opole 2009 Agata Szewczyk
Opole 2009 Borys Birkowski
Wrocław 2008 Maria Anderwald
Wrocław 2008 Aleksander Beta
Wrocław 2008 Marta Rózga
Wrocław 2008 Agata Szewczyk
Rybnik 2007 Bartłomiej Anderwald
Rybnik 2007 Rafał Końca
Rybnik 2007 Wojciech Waliszek
Jastrzębie Zdrój 2006 Bartłomiej Anderwald
Jastrzębie Zdrój 2006 Piotr Deka
Rybnik 2005 Piotr Deka
Rybnik 2003 Bartosz Bzoma
Jastrzębie Zdrój 1999 Jarosław Ciemieniewski
Gdańsk 1989 Piotr Beczkowski
Łódź 1982 Jerzy Banaszczyk


Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Zamość 2020 Vladyslav Leontiev
Zamość 2020 Danylo Kulinych
Zamość 2020 Yevhen Tarasenko
Warszawa 2010 Paulina Kunc
Głogów 2008 Damian Popiel
Głogów 2008 Jakub Poniecki
Opole 2007 Maria Anderwald
Opole 2007 Aleksander Beta
Opole 2007 Marta Rózga
Opole 2007 Jakub Poniecki
Szczytno 2006 Maria Anderwald
Szczytno 2006 Marta Rózga
Szczytno 2006 Wojciech Waliszek
Chełm 2005 Borys Birkowski
Chełm 2005 Maria Anderwald
Chełm 2005 Marta Rózga
Poznań 2004 Bartłomiej Anderwald
Ostrowiec Świętokrzyski 2003 Marzena Jaworska
Ostrowiec Świętokrzyski 2003 Piotr Deka
Nowa Sól 2002 Marzena Jaworska
Opole 2001 Renata Czepułkowska
Poznań 1998 Jarosław Ciemieniewski
Gdańsk 1997 Jarosław Ciemieniewski
Bielsko-Biała 1996 Karolina Pawłowska
Poznań 1991 Adam Iżykiewicz
Olsztyn 1988 Robert Klimowicz
Elbląg 1987 Robert Klimowicz


Mistrzostwa Polski Młodzików
MiejscowośćRokZawodnikMiejsce
Bochnia 2015 Katarzyna Grzelak
Luboń k/Poznania 2014 Filip Grzelak
Luboń k/Poznania 2014 Katarzyna Grzelak
Kórnik k. Poznania 2010 Patrycja Skupień
Piła 2009 Paulina Kunc
Piła 2009 Tomasz Lota
Piła 2006 Jakub Poniecki
Piła 2006 Damian Popiel
Piła 2006 Bartłomiej Kopera
Piła 2006 Jakub Poniecki
Piła 2006 Damian Popiel
Piła 2006 Bartłomiej Kopera
Szczyrk 2005 Maria Anderwald
Szczyrk 2005 Marcin Waliszek
Szczyrk 2005 Aleksander Beta
Szczyrk 2005 Dominika Konsiel
Wrocław 2004 Marta Rózga
Wrocław 2004 Maria Anderwald
Bytom 2003 Borys Birkowski
Bytom 2001 Marzena Jaworska
Słupsk 2000 Marzena Jaworska
Wrocław 1998 Katarzyna Malinowska
Jarocin 1996 Jarosław Ciemieniewski
Radom 1995 Kamil Sobczyk
Wrocław 1993 Jarosław Wirowski

 
 
 
 

Biuro Klubu

90-436 Łódź, al. Kościuszki 73/75
tel. 042 636-90-50
fax. 042 637-14-30
kontakt@gwardiajudo.pl
biuro@gwardiajudo.pl
ZAPRASZAMY
pn-pt: 9:00 - 16:00

Dane Klubu

Nr konta: 28 1240 3031 1111 0000 3426 6834
Bank Pekao S.A. VI Oddział w Łodzi

Klub Sportowy "Gwardia" Łódź ma status
Organizacji Pożytku Publicznego
KRS: 0000378256 NIP 725-10-40-905

Miejsca treningów

sala KS Gwardia Łódź, al. Kościuszki 73/75
SP nr 109 w Łodzi, ul. Pryncypalna 74
SP nr 153 w Łodzi, ul. Obr. Westerplatte 28
SP nr 169 w Łodzi, ul. Napoleońska 7

SP nr 36 w Łodzi, ul. Więckowskiego 35